Doprava a platba


Doprava

Cena dopravy na území České republiky každé jedné objednávky (bez ohledu na množství zboží) prostřednictvím internetového obchodu je 150 Kč včetně DPH v případě doručení přepravní službou General Logistics Systems (GLS) nebo 100 Kč včetně DPH v případě osobního doběru na naší prodejně. Při objednávce nad 5.000 Kč včetně DPH je dopravné a balné na území České republiky a také při osobním odběru zdarma. Dle požadavků zákazníka lze dodat zboží i do Slovenské republiky, kdy podmínkou v tomto případě je úhrada kupní ceny předem a výše poštovného v tomto případě je 400 Kč včetně DPH.

Je možné zvolit jeden z nasledujících způsobů dopravy:

 • osobní odběr na jedné z našich prodejen
 • poštovní službou České pošty
 • přepravní službou General Logistics Systems

Před převzetím dodaného zboží od přepravní služby je zákazník povinen ihned zboží zkontrolovat a v případě poškození zboží zásilku nepřevzít nebo reklamovat u přepravní služby a následně u firmy LUMINEX.


Možnosti platby

V současné době je možno platit za zboží těmito způsoby:

 • v hotovosti při osobním odběru na prodejně LUMINEX.

 • dobírkou, Českou poštou. Zboží Vám bude dodáno řidičem České pošty, pokud nebudete zastiženi na zadané adrese bude Vám zboží uschováno na Vaší poště po dobu 5 dnů. Zde Vám bude po zaplacení částky uvedené v objednávce vydáno.

 • dobírkou, přepravní službou General Logistics Systems (GLS). Zboží Vám bude dodáno do 24 hodin od odeslání přímo na adresu, která je uvedená v objednávce a po zaplacení částky, uvedené v objednávce, řidičem vydáno. Pokud nebudete kurýrem zastiženi, budou uskutečněny další dva pokusy v následujících pracovních dnech.

 • bankovním převodem na náš účet u České spořitelny a.s., Praha číslo 60047329/0800. Jako variabilní symbol zadejte číslo Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána až po příchodu platby na náš účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží.
  Ke každé objednávce bude vystavena spolu se zbožím dodána faktura.

 • bankovním převodem na náš účet u Slovenskej sporiteľni, a. s., číslo 631411500/0900. Jako variabilní symbol zadejte číslo Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána až po příchodu platby na náš účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží.
  Ke každé objednávce bude vystavena spolu se zbožím dodána faktura.

 • platební kartou – přijímáme platební karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka.

  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
  • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto inormace šifruje

  Jak u nás zaplatíte?
  Pokud se rozhodnete za vybrané zboží/služby využít k platbě Vaši platební kartu, označte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.

  Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

  • o výsledku transakce jste informováni e-mailem
  • přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě

  Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů

  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  • vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Verified by VISAMasterCard SecureCode

 
Copyright © 2008-2020 LUMINEX s.r.o.          Designed by WebDesign PRO