Stěhujeme se. Slevy 50% 60% 70%

(translate me) Doprava a platba

(translate me)


Doprava

Cena poštovného na území České republiky každé jedné objednávky (bez ohledu na množství zboží) prostřednictvím internetového obchodu je 150 Kč včetně DPH. Při objednávce nad 10.000 Kč včetně DPH je dopravné a balné na území České republiky zdarma. Dle požadavků zákazníka lze dodat zboží i do Slovenské republiky, kdy podmínkou v tomto případě je úhrada kupní ceny předem a výše poštovného v tomto případě je 400 Kč včetně DPH.

Je možné zvolit jeden z nasledujících způsobů dopravy:

  • osobní odběr na jedné z našich prodejen
  • poštovní službou České pošty
  • přepravní službou General Parcel

Možnosti platby

V současné době je možno platit za zboží těmito způsoby:

  • dobírkou, Českou poštou. Zboží Vám bude dodáno řidičem České pošty, pokud nebudete zastiženi na zadané adrese bude Vám zboží uschováno na Vaší poště po dobu 5 dnů. Zde Vám bude po zaplacení částky uvedené v objednávce vydáno.
  • dobírkou, přepravní službou General Parcel (GP). Zboží Vám bude dodáno do 24 hodin od odeslání přímo na adresu, která je uvedená v objednávce a po zaplacení částky, uvedené v objednávce, řidičem vydáno. Pokud nebudete kurýrem zastiženi, budou uskutečněny další dva pokusy v následujících pracovních dnech.
  • bankovním převodem na náš účet ČS, Praha číslo 60047329/0800. Jako variabilní symbol zadejte číslo Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána až po příchodu platby na náš účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží.
    Ke každé objednávce bude vystavena spolu se zbožím dodána faktura.
  • Hotově při vlastním odběru zboží na jedné z našich prodejen.
 
Copyright © 2008-2019 LUMINEX s.r.o.          Designed by WebDesign PRO